Përse nuk e duan Turqinë?!

Turqine nuk e duan sepse ....

Vazhdo leximin!

E Hënë, 18 Korrik 2016, 15:54Shkruan: Nexhat Ibrahimi - pergatiti

CNN: Shpikjet myslimane që i dhanë formë botës moderne

“Ka një vrimë në njohuritë tona, ne kërcejmë si bretkoca nga Rilindja tek grekët e lashtë”

Vazhdo leximin!

E Premte, 24 Korrik 2015, 09:29Shkruan: Olivia Sterns

Gjendet Kurani më i vjetër në botë në Britani

zbulim emocionues

Vazhdo leximin!

E Mërkurë, 22 Korrik 2015, 10:22

Turqia bllokoi planin grek për kufirin në Vjosë

-“Miku i mirë në ditë të keqe”.

Vazhdo leximin!

E Hënë, 23 Mars 2015, 18:50Shkruan: Leonard Veizi

Futbollisti gjerman: Islami ndyshoi jetën time

Futbollisti gjerman, Danny Blum

Vazhdo leximin!

E Shtunë, 21 Mars 2015, 17:36

Hasan Tahsini, botohen veprat e panjohura të Stambollit

Hoxha Tahsini një rilindës i shquar, filozof, matematikan, gjuhëtar në fillimet e shekullit të 19-të ...

Vazhdo leximin!

E Hënë, 2 Shkurt 2015, 19:52Shkruan: DHURATA HAMZAI

Të sigurojmë pasardhës të shëndoshë e të lumtur

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحيِمِ

Të respektuar miq nga Bashkësia Islame,
I nderuar koordinator me bashkëpunëtorë,
Të respektuar prindër,
Ju maturantë të tjerë dhe sidomos,
Ju klasa ime e respektuar,
Es-Selamu alejkum!

Vazhdo leximin!

E Hënë, 19 Maj 2014, 16:19Shkruan: Nexhat Ibrahimi

QËNDRIMI I PRESIDENTES I PAPËRGJEGJSHËM DHE KUNDËRKUSHTETUES

DEKLARATË PËR OPINION

Prishtinë, 24 tetor 2013

Vazhdo leximin!

E Enjte, 24 Tetor 2013, 16:50

Gazetarja e vdekur në Egjipt

„Habiba, të lutem më thuaj, a je mirë“?

Vazhdo leximin!

E Premte, 16 Gusht 2013, 08:14

A PO BËN ‘BOTA SOT’ FUSHATË ANTIISLAME NË DIASPORË?

Bota Sot nuk kursehet as nga akuzat dhe shpifjet ndaj hoxhallarëve për kinse tradhti ndaj vendit dhe servilizëm ndaj pushtuesve.

Vazhdo leximin!

E Enjte, 15 Gusht 2013, 06:55Shkruan: Sedat Islami

RSS per kategorine Lajme Shfletuesi i Kur'anit

  • RSS per kategorine Lajme